Putini dërgon përforcimet në Siri/ Anijet luftarake dhe tanket nisen drejt Assadit – dijalogin.tv
April 20, 2018
Share No Comment
/!\ error getUserIDFromUserName. /!\ error empty username or access token.

Këtë e pëlqejnë %d blogues: