Serbia ndërpret bisedimet në Bruksel, shkak vrasja e Ivanoviqit dhe kërcënimet e Veselit – dijalogin.tv
April 21, 2018
Share No Comment
/!\ error getUserIDFromUserName. /!\ error empty username or access token.

Këtë e pëlqejnë %d blogues: