page contents

Салах го промени имиџот, Ловрен ја имаше првата реакција Мо си замина, добив нов пријател

Avatar admin | Februar 10, 2019


Мохамед Салах со својот гол ја запечати победата на Ливерпул на вчерашниот меч против Бурнмаут, а неполни 24 часа по триумфот кој го оствари „црвените“ на домашниот „Енфилд“, египетската ѕвезда одлучи да ги изненади соиграчите со промена на изгледот.

Салах е препознатлив и карактеристичен по својата коса и густата брада, а сега ова второто барем извесно време нема да биде дел од неговиот имиџ. Напаѓачот изгледа навистина поинаку без својата брада, а тоа мислење го дели и Дејан Ловрен кој излезе прв со реакција на социјалните мрежи.

izvorKomentari

Trenutno Ova Stranica nije funkcionalna.

Ostavite odgovor