page contents

Lindja e Mesme

Čitaj više

Agjencia e lajmeve Tasnim njoftoi se forcat ushtarake të regjimit sionist gjatë sulmeve në rajone të ndryshme të Bregun Perëndimor, […]

Čitaj više

Agjencia e lajmeve Mehr njoftoi se banorët e dhe fiset e provincës Al-Mohra ishin mbledhur për të protestuar kundër pranisë […]

Čitaj više

Ministria e Mbrojtjes e Rusisë deklaroi më 13 mars se grupi militant Hajat Tahrir al-Sham, i lidhur me Frontin Al-Nusra […]

Čitaj više

Princi Khaled bin Farhan Al Saud, i cili u arratis në Gjermani në vitin 2007 nga frika e arrestimit nga […]

Čitaj više

” Kryeredaktori i gazetës Rai Al-Youm, Abdel Bari Atwan shkruan se “pasi kryeministri izraelit Benjamin Netanjahu dështoi të krijojë një […]

Čitaj više

Gazeta “Ra’jul-Jeum” të mërkurën në editorialin e saj ka shkruar: “Pas disfatës së Beniamin Netanjahut, kryeministrit të regjimit sionist, në […]