dijalogin.tv

Čitaj više

Agjencia e lajmeve Sana njoftoi se Bashar Asad në takim me kryetarët e këshillave lokal nga të gjitha provincat e […]

Čitaj više

Presidenti sirian Bashar Asad ka paralajmëruar në mënyrë implicite të ashtuquajturat Forca Demokratike Siriane (SDF) kundër mbështetjes në Shtetet e […]

Čitaj više

Marrëveshja u arrit dje mes përfaqësuesve të lëvizjes Ansarullah dhe qeverisë së dorëhequr të Jemenit. Marrëveshja është përshëndetur nga OKB […]

Čitaj više

Agjencia e lajmeve IRNA njoftoi se Ali Larixhani, kryetari i Parlamentit Islamik të Iranit, në seancën plenare sot në Parlament, […]

Čitaj više

Hasan Ruhani, presidenti i Republikës Islamike të Iranit, ditën e diel në një tubim me qytetarët e portit Lange në […]

Čitaj više

Muhamed Xhavad Zarif, ministri i punëve të jashtme të Iranit të dielën në konferencën për siguri të Mynihut duke theksuar […]