dijalogin.tv

Čitaj više

Sipas agjencisë së lajmeve Reuters, qeveria kubane njoftoi në një deklaratë se ngjarjet e fundit në Venezuelë ishin një përpjekje […]

Čitaj više

Faqja e internetit e BBC News raportoi se në një konferencë shtypi në fund të samitit të Varshavës, ministrat e […]

Čitaj više

Raporti i aktiviteteve të vitit të kaluar të policisë turke në Stamboll thekson se brenda kompleksit të Konsullatës Saudite ndodhen […]

Čitaj više

“Ne dënojmë sulmin terrorist në provincën Sistan-Baluchistan të Iranit dhe u shprehim ngushëllime familjeve të viktimave dhe qeverisë iraniane dhe […]

Čitaj više

Vasili Nebenzia shtoi të enjten se Rusia nuk ka kontribuar në Samitin e Varshavës, një samit anti-iranian. Në Varshavë, kryeqytet […]

Čitaj više

“Ju informoj se me fuqinë që më është dhënë si kryeministër i qeverisë spanjolle, dhe pas diskutimeve të mëparshme në […]