dijalogin.tv

00:37 Read time

Čitaj više

Kurkuma se dobiva iz rizoma (korjenastih stabljika) Curcuma longa, biljke poreklom iz Južne Azije. Kurkuma ima grubu smeđu koru i […]

Čitaj više

Shejh Isa Kasem, në këtë mesazh, tha se në Bahrejn se problemi kryesor është mungesa e drejtësisë në fushat politike, […]

Čitaj više

“Një situatë që e bind Izraelin të zgjerojë këtë njësi të spiunazhit dhe të intensifikojë përpjekjet e tij të inteligjencës […]

Čitaj više

Forcat e Jemenit kanë nisur kohët e fundit një ofensivë të re kundër mercenarëve sauditë në provincën e Jemenit al-Xhouf. […]

Čitaj više

Sipas mediave serbe, Vuçiq një gjë të tillë e ka thënë gjatë përgjigjes së një pyetje rreth asaj se po […]

Čitaj više

Agjencia e lajmeve IRNA njoftoi se Alireza Rrahmani Fazli, ministri i brendshëm i Iranit, me anë të një mesazhi me […]