dijalogin.tv

Čitaj više

Putin theksoi: “Dëshiroj të shpreh ngushëllimet dhe simpatinë tonë për popullin e Iranit për sulmin terrorist që ndodhi mbrëmë. Shpreh […]

Čitaj više

Në një mesazh të enjten, Ajetollah Khamenei u shprehu ngushëllimet familjeve të forcave të Gardës së Revolucionit Islamik që humbën […]

Čitaj više

“Terroristët nuk duhet të ndihen të sigurt në Siri apo në ndonjë pjesë tjetër të botës dhe mbështetësit e tyre […]

Čitaj više

Agjencia e lajmeve Fars njoftoi se Ministria e Punëve të Jashtme të Kinës ka deklaruar se në lidhje me shitjen […]

Čitaj više

Ministri i Punëve të Jashtme të Venezuelës, Jorge Arreaza tha se populli po kalon shumë vështirësi për shkak të sanksioneve […]

Čitaj više

Udhëheqësi më i lartë katalan i arrestuar është ish-zv./presidenti Oriol Junqueras.Ndërkohë ish-presidenti i rajonit, Carles Puigdemont, mundi të arratisej dhe […]