page contents

Donald Trump

Čitaj više

Iranska revolucionarna garda (IRGC) objavila je detalje nedavne zapljene inostranog tankera koji je krijumčario milion litara iranske nafte u blizini […]

Čitaj više

“Ne do të lëshojmë një urdhër emergjence për ndalimin e të gjitha fluturimeve të 737 MAX 8 dhe 737 MAX […]

Čitaj više

Nancy Pelosi i bëri komentet në një intervistë për gazetën “The Washington Post”. “Nuk jam për votëbesimin”, tha ajo. “Dersia […]

Čitaj više

Media amerikane “El Monitor” ka raportuar se administrata e Amerikës përkundër të kaluarës, grupin terrorist MEK (Muxhahedine Khalk) e konsideron […]

Čitaj više

Nancy Pelosi pas një takimi me Chuck Schumer kryetar i pakicës së demokratëve në Senat ka thënë se kërkesa e […]

Čitaj više

Faqja informative “Hill” në një raport të saj ka shkruar se Chuck Schumer në faqen e tij në Facebook ka […]