page contents

ZVICRA

Čitaj više

Grupe nga rajone të ndryshme të Francës u bashkuan me tubimin në Place des Nations. Organizatorët kishin përgatitur një dosje […]

Čitaj više

Agjencia e lajmeve AFP njoftoi se gjykata e Parisit ka deklaruar se akuza ndaj bankës zvicerane UBS është për shkak […]

Čitaj više

Në një takim të martën me të dërguarin zviceran, drejtori i përgjithshëm për Amerikën në Ministrinë e Jashtme të Iranit […]

Čitaj više

Samiti i këtij viti i Forumit Ekonomik Botëror (WEF), ku marrin pjesë liderët më me ndikim politik dhe në botën […]

Čitaj više

Një zëdhënëse e Forcave Ajrore franceze tha se bëhet fjalë për një avion luftarak i gjuetisë dhe i përgjimit “Mirage […]